Közérdekű adatigénylés a PILOT projekt 2020 év során elvégzett munkálatairól

Csongrád Megyei Kormányhivatal                                                              Tárgy: kérelem

Szegedi Járási Hivatala

Hatósági Főosztály 2.

Környezetvédelmi és Természetvédelmi Osztály

Szeged

Derkovits fasor 7-11.

Tisztelt Kormányhivatal!

Alulírott Molnár Zoltánné, a Gyálaréti Lokálpatrióta Egyesület (székhely: 6757 Szeged Koszorú utca 35.) elnökeként a Gyálai Holt-Tisza kármentesítés PILOT projekt végrehajtásával kapcsolatban kérjük tájékoztatásukat, és mint az eljárásban érintett Ügyfél – közérdekű adatigényléssel fordulunk a Hivatalhoz:

Kérjük, tegyék számunkra megismerhetővé Vámosi Oszkár 2021.01.15-én benyújtott tájékoztatását a Gyálai Holt-Tisza kármentesítés PILOT projekt 2020.év során elvégzett munkálatairól, a 2021.01.22-én kiegészítettekkel együtt.

Kérjük számunkra megküldeni az erre vonatkozó módosított határozatot is.

A Gyálaréti Lokálpatrióta Egyesület, alapszabályában rögzített céljai és feladatai közt határozta meg a közvetlen környezetünk védelmét, ezen belül is kiemelten a Gyálai Holt-Tisza és Gulyajárás rendszeres megfigyelését, szükség esetén a megfelelő hatóság részére megfelelő jelzést.

( A Szegedi Törvényszék végzésének száma: 8.PK.60.055/2011/24., jogerőre emelkedett 2016. október 25. napján.) Adószámunk: 18218288-1-06.

Egyesületünk, alapszabályban rögzített céljai alapján, a tárgyalt hatósági eljárásokban Ügyfélnek tekintendő, amely képviseli Gyálarét lakóinak jelentős részét s miután tagjaink szintén gyálaréti lakosok, személyükben is érdekeltek a település környezetét érintő valamennyi kérdésben.

Szeged, 2021.január 26.

Tisztelettel: